logo
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku jako Transpol Kopalnia Kruszywa Zenon Poliński. Od 2016 roku widnieje w rejestrach jako Transpol Lider Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Zlokalizowana jest w miejscowości Łojewo w gminie Inowrocław, w województwie kujawsko-pomorskim. Do głównego zakresu działań na rynku należy świadczenie usług budowlanych w zakresie budownictwa drogowego (drogi, autostrady, parkingi, chodniki) oraz hydrotechnicznego (wały przeciwpowodziowe, zbiorniki wodne, zbiorniki retencyjne, rzeki i kanały). Firma zajmuje się również usługami transportowymi, w tym transportem ładunków ponadgabarytowych.

Ponadto specjalizujemy się w budowie i rekultywacji składowisk odpadów, robotach ziemnych oraz wyburzeniach i rozbiórkach budynków.

Od 2001 roku zajmujemy się także wydobyciem, obróbką oraz sprzedażą kruszywa. Nasze kopalnie zlokalizowane są głównie w województwie kujawsko-pomorskim. Powstały na bazie bogactw naturalnych występujących w danym regionie. Zapewniamy naszym odbiorcom szeroki asortyment oraz kompleksową obsługę poprzez organizację logistyki dostaw. Wysoki poziom jakości naszych kruszyw potwierdzają deklaracje wydane przez zewnętrzne niezależne laboratoria budowlane.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu zapleczu technicznemu i zdobytemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość naszych usług.

Liczby mówią same za siebie

0+

Lat doświadczenia

0+

Zrealizowanych projektów

0+

Zbudowanych kilometrów

Co nas wyróżnia?

Solidność

Solidność

Charakteryzujemy się wysoką jakością świadczonych usług budowlanych przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Terminowość

Terminowość

Nasze projekty wykonujemy zazwyczaj w założonym czasie lub przed jego końcem.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Wieloletnie doświadczenie zarówno kadry zarządzającej, jak i pozostałych pracowników pozwala sprawnie zarządzać projektami.

Wysoka jakość produktów

Wysoka jakość produktów

Oferujemy najlepszej jakości kruszywa przeznaczone dla drogownictwa, kolejnictwa, budownictwa i małej architektury

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Podchodzimy rzetelnie zarówno do każdego klienta indywidualnego, jak i dużych instytucji zarządzających inwestycjami budowlanymi.

Napisz do nas!

Napisz do nas!

Masz pytanie? Chcesz zamówić usługę lub produkt? Napisz do nas!