Operator równiarki

Siedziba firmy: Łojewo (pow. inowrocławski)

Miejsce pracy: teren kraju, budowy prowadzone przez Pracodawcę

Wymagania:

  • uprawnienia operatora równiarki,
  • doświadczenie zawodowe min. 2-letnie,
  • obowiązkowość i sumienność
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac ziemnych,
  • obsługa maszyny zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,
  • współpraca z zespołem realizującym projekt budowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Transpol Lider spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Inowrocławiu, Łojewo 70, 88-101 Inowrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000597633, nr NIP 556-276-22-49 Klauzula informacyjna dostępna jest na stronie internetowej spółki.