Brygada do układania mas bitumicznych

Siedziba firmy: Łojewo (pow. inowrocławski)

Lokalizacja projektów: teren kraju, budowy prowadzone przez Pracodawcę

Zadania na stanowisku:

  • roboty przygotowawcze niezbędne do prowadzenia robót bitumicznych,
  • prace związane z remontami i budową dróg o nawierzchni bitumicznej,
  • obsługa maszyn przy pracach związanych z układaniem nawierzchni bitumicznych,
  • koordynacja transportu na budowie przy rozładunku mieszanki,
  • współpraca z operatorami sprzętów bitumicznych,
  • przygotowanie i zabezpieczanie placów budowy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa,
  • dbałość o powierzony sprzęt i jakość wykonywanych robót bitumicznych,
  • inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (uprawnienia operatora walca, uprawnienia operatora maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych)
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia np.: przecinarki do nawierzchni dróg
  • bardzo dobra organizacja pracy, fachowość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Transpol Lider spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Inowrocławiu, Łojewo 70, 88-101 Inowrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000597633, nr NIP 556-276-22-49 Klauzula informacyjna dostępna jest na stronie internetowej spółki.